A team 20. 04. 2023

Po festivale zahodených šancí vezieme domov predsa všetky body

Ďakujeme fanúšikom za podporu, ktorí prišli do Vajnôr v hojnom počte. FK Vajnory vs. FC Slovan Modra 0:1 (0:0). Gól: 82' Pavúk. Zostava FCSM: Lörincz - Dolutovský, Vojtovič, Ayodeji, Lehocký - Araque - Haniš (70' Vislocký), Pavúk, Kovár (61' Peško), Quejada - Aguem (87' Kubín). Hlasy po zápase: Norbert Sališ, tréner: „Ako som avizoval, prišlo k rotácii v zostave, máme široký káder. Lehocký po dlhšej dobe a problémoch s chrbtom nastúpil od začiatku a ako sme boli zvyknutí, podal veľmi spoľahlivý výkon. Taktiež Kovár začal od začiatku a nesklamal, Peško ako žolík opäť bavil divákov. Dnes sme vsak zlyhali v efektivite, Yvan nepremenil 3 tutovky, raz ho zastavil pri dorážke do prázdnej brány obranca nedovolene, ale penalta udelená nebola. Nakoniec nás spasil Pavúkov priamy kop, ktorý je rozdielový vo všetkých aspektoch. Je aj na mne, aby som z tohto mužstva vyťažil čo najviac. Každopádne, sme nováčik, dávame priestor 17-ročným odchovancom a hráme najatraktívnejší futbal v súťaži. Aj o týždeň sľubujem dobrý futbal." Martin Kovár, záložník: "Z môjho pohľadu sme boli jednoznačne lepším mužstvom. V prvom polčase sme si vytvorili množstvo šancí, ale zakončenie zlyhalo. V druhom polčase sme ďalej vytvárali na súpera tlak, ktorý sme pretavili víťazným gólom Kuba Pavúka z 83. minúty. Trojbodový cieľ sme si splnili a chceme sa poďakovať fanúšikom za neúnavnú podporu počas celého zápasu."